Audi Quatro Cup 2010

Nok en gang valgte Albjerk Bil AS og avvikle sin delturnering i Audi Quatro Cup på Kongsberg Golfbane, og det ble et meget vellykket arrangement.

Ikke bare var banen satt godt i stand til helgens Region Tour, men værgudene viste seg også fra sin aller beste side denne junidagen, og banen høstet mye skryt for de fine forholdene.

Kvalitet på spillet manglet det heller ikke på, og selv med 3/8 dels Hcp var vinnersummen hele 42 poeng, og dette fikk nok arrangør Håpvard Grønberg til å håpe på at dette året skulle det lykkes Albjerk Bil å få frem vinnerne i landsfinalen som skal gå på Ostøen senere i sommer. Det er vist ganske gjevt blant Audi forhandlerne i Norge å komme med til den internasjonale finalen, og ingen lag fra vårt område har kvalifisert seg tidligere.

Vi ønsker derfor gårdagens vinnere, Ruben Broz og Thorbjørn Hansen lykke til i landsfinalen.

Håvard Grønberg, Salgssjef hos Albjerk Bil, deler ut hovedpremien til dagens vinnere Ruben Broz og Thorbjørn Hansen

 



Idea Consultants AS